News

oktoober 1, 2020

DEICHMANN AVAS LASNAMÄE CENTRUMIS UKSED

Euroopa juhtiv jalanõudekett DEICHMANN avab täna Lasnamäe Centrumis oma viienda kaupluse Eestis. Avamise puhul ootab kõiki külastajaid 30. juulist kuni 3. augustini 20% soodustus kõikidelt jalatsitelt.

“Meil on hea meel avada täna uus DEICHMANNi kauplus Lasnamäe Centrumis. Lasnamäe Centrum on koos kaubandusturu muutumisega pidevalt positiivselt arenenud ning võitnud seeläbi paljude Lasnamäe piirkonna elanike suure poolehoiu, läbi mille on jätkuvalt atraktiivne rahvusvaheliste kaubandusbrändide jaoks nagu DEICHMANN. Sel suvel on Lasnamäe Centrumis uksed avanud mitmed suurepärased ettevõtted, lisaks DEICHMANNile veel ka BURGER KING ja MYSUSHI ning 1. augustil avatakse ka RaBarberi barbershop, mis on Lasnamäe esimene barbershop kõikidele meestele ja lastele.” Ruben Gornischeff, Capfieldi juhatuse liige.

Jalatsite jaemüügihiid DEICHMANN on esindatud 27 riigis enam kui 4000 kauplusega nii Euroopas kui ka USA-s. DEICHMANNi toodete hulgas leidub lai valik taskukohaseid ja kõrgkvaliteetseid jalanõusid kogu perele, nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikeks sündmusteks. Kauplustes on esindatud sellised kuulsad kaubamärgid nagu Adidas, Bench, Fila, Nike, Puma, Reebok, 5th Avenue, Catwalk ja paljud teised.