News

november 19, 2020

LASNAMÄE CENTRUMIS AVATI NIKE OUTLET

Lasnamäe Centrumis avati uus Nike Outlet. Tegemist on teise Nike Outlet poega Eestis, mis pakub külastajatele suurt valikut Nike tooteid konkurentsivõimelise hinnaga.

350-ruutmeetrisel pinnal asuvast kauplusest saab soetada tooteid nii naistele, meestele kui ka lastele ning valikus on vaba aja tooted ja erinevad tarbed peamiste spordialade harrastamiseks (pallimängud, jõusaalitreening, jooksmine jne).

„Meil on uue Nike Outlet kaupluse osas väga kõrged ootused, sest Nike outlet-tüüpi kauplused on üldiselt üks kiiremini kasvav segment üle maailma. Usun, et Lasnamäe Centrumi osas on lisaks tegemist ka väga hea asukohaga,” kommenteeris Rainer Tops, AS Jalajälg (Nike ametlik esindaja Baltikumis) juhatuse liige.

Uue Nike Outleti poe avamine tõmbab joone alla olulisele aastale, mille käigus toimus mitmeid suurejoonelisi avamisi, kui Lasnamäe Centrumiga liitusid ainuüksi selle aasta jooksul Deichmann, Burger King ja MySushi. „Lasnamäe Centrumi jaoks on tuntud rahvusvahelise kaubamärgi Nike Outlet toomine keskusesse väga väärtuslik täiendus. Meie pikaajaline tegevuskava Lasnamäe Centrumi jaoks on alati näinud ette seda, et säilitada oma ainulaadne positsioon kohalike jaoks mugava keskusena, mis teenindab Lasnamäe ja ümbruskonna inimesi, samas tõstame ka jaemüügi taset populaarsete rahvusvaheliste kaubamärkidega.” Ruben Gornischeff, Capfieldi juhatuse liige.

„Oleme veendunud, et Nike Outlet saab olema Lasnamäel väga populaarne, sest see on laialt levinud nii noorte, hinna- ja moeteadlike inimeste, perede kui ka eriti meie Lasnamäe klientide seas. Ühtlasi pakub pood hea hinnaga kaupu ainult füüsilisest poest, mitte veebist.” Olga Allik, Capfieldi keskuse juht.

Olga Allik on veendunud, et külastajad täidavad jätkuvalt koroonanakkuse levitamise vältimiseks püstitatud efektiivseid ohutusmeetmeid: „Pakume oma ostjatele külastamiseks ja ostlemiseks turvalist keskkonda. Selle aasta märtsis rakendasime spetsiifilised puhastus- ja ohutusnõuded, mis kehtivad ka tänasel päeval. Kõik külastajad saavad kasutada puutevabu desinfitseerimisvahendeid ja vajadusel on ka maskid kättesaadavad, samuti on paigaldatud visuaalsed meeldetuletused 2+2 meetri reegli kohta. Meil on ranged puhastusstandardid ja kohapeal on olemas turvatöötajad, et vältida ülerahvastatuse ohtu.”