News

oktoober 1, 2020

NAUTICAS AVAS UKSED BESTBRANDS KAUPLUS

Nautica ostukeskuses avas oma 5. kaupluse Eestis populaarne ja moekaupadele orienteeritud Bestbrands. Eestist pärit ettevõte müüb tuntud rahvusvaheliste kaubamärkide rõivaid, jalatseid ja aksessuaare ning pakub kohalikele kõiki uusimaid moetooteid.

“Avame Nauticas täiesti uue kontseptsiooniga Bestbrands kaupluse. Bestbrands Superstore ei ole outlet, kuid sealt leiab meie tavakauplustest palju enam häid pakkumisi. Ägedad brändid, head hinnad ja seda kõike Tallinna südames – tasub tulla uudistama!” Rauna Paula Runnel, Brandgate ettevõtte turundusjuht.

„Nautica ostukeskuse moekaupade valik muutub järjest tugevamaks ja tänane uue Bestbrands Superstore poe avamine Nautica keskuses näitab, et keskus muutus moehuviliste jaoks veel atraktiivsemaks. Nautica ostukeskus ei paku pelgalt suurepärast kaubamärkide valikut igale vanusele, vaid ka kaubamärke, mida mujalt Tallinna kesklinnast ei leia – näiteks Tradehouse, House, Sinsay ja palju muud. Uue poe avamine sellisel keerulisel ajal näitab Nautica kui keskuse tugevust. Nautica saab peagi 3-aastaseks ning uue brändi tulek on meie jaoks justkui sünnipäevakingitus, mille üle oleme väga uhked.” Ruben Gornischeff, Capfieldi juhatuse liige.

Lisaks Bestbrands Superstore avamisele on Nautica kaubanduskeskuses nüüd ka Salamanderi kingapood, kus professionaalsed konsultandid aitavad valida parimaid jalatseid ning aksessuaare.