News

detsember 9, 2021

NIKE PÄRSIA LAHE PIIRKONNA ENDINE JAESTRATEEG KAARINA PAGIL SAAB CAPFIELDI JUHIKS

Eesti mitme kaubanduskeskuse, sealhulgas Lasnamäe Centrumi ja Nautica omanik ning arendaja Capfield teatas, et ettevõtte uueks tegevjuhiks nimetati Kaarina Pagil. Laialdase jaekaubanduskogemusega Pagil asub senise juhi Ruben Gornischeffi asemel ametisse täna, 9. detsembril.

Pagilil on üle 14-aastane kogemus rahvusvahelise jaekaubanduse juhina Baltimaades ja Lähis-Idas. Pagil töötas edukalt välja ja viis ellu jaekaubandusstrateegia, mis tagas kasvu 65 Nike poele viies Pärsia lahe riigis.

„On suur rõõm ja au ühineda Capfieldiga niivõrd suurte muutuste ajastul, kus tarbijate ostuharjumused on pidevas muutuses. Mul on väga hea meel asuda juhtima ettevõtet, millel on tugev alus ja suurepärane meeskond. Olen veendunud, et läbi kindla strateegilise visiooni ja koostöös kõigi osapooltega tugevdame veelgi Capfieldi turupositsiooni. Ootan põnevusega tihedat koostööd kõigi partneritega, et luua koos meeldejäävaid ostuelamusi ja maksimeerida klientide rahulolu,“ ütles Kaarina Pagil.

„Meil on suurim heameel, et Kaarina ühines meiega, et juhtida Capfieldi tiimi, tuues oma ametisse kaasa muljetavaldava kaubanduskogemuse. Kuna kaubanduses toimuvad kiired muutused, siis usume, et Kaarina viib meie ettevõtte edukalt jaekaubanduse uude ajajärku,” ütles Capfieldi omanike nimel Colin Griffiths.

Gornischeff oli Capfieldi tegevjuht 10 aastat, juhtides ettevõtte kasvu peale Paul Oberschneideri ametist lahkumist 2011. aastal, muuhulgas viis ellu Norde Centrumi ümberkujundamise edukaks Nautica kaubanduskeskuseks.