Uudised

mai 8, 2020

Nautica ja Lasnamäe Centrum taasavatakse

Capfield avab esmaspäeval, 11. mail peale valitsuse poolt kaubanduskeskustele kehtestatud piirangute kaotamist uksed uuesti Lasnamäe Centrumis ja Nautica ostukeskuses.

„Capfield on alati arvesse võtnud ja pannud suurt rõhku külastajate muutuvatele vajadustele ja lähtume sellest isegi praeguses olukorras. Meie prioriteediks on tagada kõigi külastajate, üürnike ja töötajate heaolu ning turvalisus. Keskuste osalise sulgemise ajal oleme teinud tihedat koostööd taasavamise kava koostamisel rentnikega, et tagada nende valmisolek avada taas poed alates esmaspäevast. Oleme väga rahul valitsuse otsusega lubada kaubanduskeskustel taas täies mahus uksed avada ja koostöös üürnikega oleme hoolitsenud selle eest, et pakkuda klientidele turvalist ostukeskkonda,” ütles Capfieldi juhatuse liige Ruben Gornischeff.

„Meie keskustes on rakendatud uusi meetmeid, et tagada kõigi külastajate ja töötajate turvalisus: puutevabad desinfitseerimisvahendid, 2-meetrised pikivahe hoidmise märgistused põrandatel, sagedane puhastamine, restoranides ja kohvikutes istekohtade ümberjaotamine ning sotsiaalsed distantseerumisjuhised. Meil on hea meel pakkuda turvalist ja puhast keskkonda, kus inimesed tunnevad end sisseoste tehes rahulikult ja mugavalt,” lisas Olga Allik, keskuse juhataja Capfieldist.

Austusest koroonaviiruse poolt kannatada saanute vastu ning kõigi tervishoiutöötajate ja vabatahtlike toetamiseks, on Nautica keskus olnud igal õhtul rohelistes tuledes, ühinedes Tallinna Estonia teatri ja Tartu Vanemuise teatri algatusega.

„Avaldame suurt tänu ja austame väga kõiki meie keskustes tegutsenud võtmetöötajaid, kes pakkusid sel raskel ajal kõigile vajalikke põhiteenuseid. Täname võtmetöötajaid esmaspäeval kell 12.00 Nauticas ja kell 13.00 Lasnamäe Centrumis, tunnustades nende rasket tööd,” sõnas Ruben Gornischeff.

Lasnamäe Centrumis asuvad kauplused töötavad tavapärastel lahtiolekuaegadel. Nautica keskus on avatud vahemikus 9.00-20.00, mõned poed aga kell 12.00-18.00, kuniks parvlaevaühendused Helsingist on täies ulatuses taastunud.

Capfield

Capfield on Eestis tegutsev ostukeskuste omanik ja arendaja. Capfieldi portfell koosneb kuuest Eestis asuvast jaekaubanduskeskusest, üüritava brutopinnaga (GLA) üle 80 000 m2 ja ka erinevatest arendamiseks ettenähtud kruntidest. Capfieldi portfell on üks Eesti suurimaid jaekaubandusportfelle, mis sisaldab ihaldatud asukohti kesk- ja eeslinnapiirkondades. Muljetavaldav 65% suurune osa portfelli GLA-st koosneb suurtest ankurüürnikest, kelle hulgas on tuntud kohalikud ja rahvusvahelised kaubamärgid nagu Bauhaus, Maxima, Prisma, Rimi, Selver, H&M, Deichmann, Pepco, LPP moetootemärgid House, Sinsay ja Cropp, SportsDirect, Baltika moeketid, Denim Dream, Jysk, Euronics ning Apollo raamatupoed.