News

juuni 4, 2016

EHITUSLUBA NORDE CENTRUMI EHITAMISEKS ON VÄLJASTATUD

TALLINN, 1. juuni, BNS – Ostukeskuste omanik ja arendaja Capfield teatab ehitusloa saamisest Norde Centrumi ümberehitus- ja laiendustööde läbiviimise projektile, mis võimaldab viia lõpule ehitustööde ettevalmistamise ning alustada ehitustegevust tänavu augustis.
Plaanide kohaselt muutub uus Norde Centrum pea kaks korda suuremaks, pakkudes 18 000 ruutmeetrit kaubanduspinda rohkem kui 50 poele. Arendusprojekti eelarve on ligi 14 miljonit eurot ning projekti finantseerib Nordea pank. Uus kaubanduskeskus avatakse 2017 aasta sügisel. Norde Centrumi põhjalik uuenduskuur toob kaasa ka kaubanduskeskuse uue nime, mis avaldatakse lähiajal.
Norde Centrumi ümberehitus ja laiendus hõlmavad endas eelkõige oluliselt täienevat moekaupade valikut ning uuenevat Rimi kauplust. Täiendav jaemüügipind pühendatakse peamiselt noortemoele ning perekauplustele. Lisanduvad tervise- ja ilukaupate ning teenuste jaoks mõeldud galerii ning mitmed restoranid.
Capfieldi portfell koosneb kuuest Eestis asuvast jaekaubanduskeskusest renditava brutopinnaga üle 75 000 ruutmeetri ning mitmetest teistest arendamiseks ettenähtud kruntidest.