Uudised

August 28, 2015

CAPFIELD JA NORDEA PANK LEPPISID KOKKU NORDE JA LASNAMÄE CENTRUMI REFINANTSEERIMISES

Capfieldil ja Nordea Pangal on hea meel teatada Capfieldi 150 miljoni euro suuruse kinnisvaraportfelli edukast refinantseerimisest.

Refinantseerimisega saadakse kapitali, mis suunatakse mitmete kavandatavate arenduste läbiviimiseks. Nende hulka kuuluvad nii Norde kui ka Lasnamäe Centrumi laiendused ning uue kaubanduskeskuse arendamine Tartu maanteel Tallinna Lennujaama läheduses.

“Meil on väga hea meel tehingu eduka läbiviimise üle Nordea toel ja usaldusel ning jätkame põnevusega koostööd panga professionaalse meeskonnaga,” ütles Capfieldi finantsdirektor Kaja Kirsch.

“Antud tehingu läbiviimine annab tunnustust Nordea alusvarade väärtusest ja ka Capfieldi tugevatest tulemustest nii ettevõtlusturul,” lausus Nordea Panga ärikliendisektori juht Peter S. Treialt.

Capfieldi tegevjuht Tallinnas Ruben Gornischeff ütles: “Refinantseerimine näitab meie osanike ja Nordea pühendumust kõrgetasemeliste ning kasumlike kaubanduskeskuste loomiseks Tallinna parimates asukohtades. Ootan juba lähitulevikus mitme kaubanduskeskuse avamist.”

Lisaks eelnevale kavatseb Capfield tulevikus laieneda Eestist välja teistesse Balti riikidesse ja Lääne-Euroopa suurematesse linnadesse.